×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 662

Godišnja skupština Humanitarne udruge fra Didak Buntić

17 Veljača 2018

U četvrtak 22. veljače na Čerinu će biti održana redovita skupština Humanitarne udruge fra Didak Buntić

 

Dragi članovi i simpatizeri naše Udruge!

Humanitarna udruga fra Didak Buntić pomaže bolesnicima na prostoru Brotnja i šire, iznajmljujući besplatno razna pomagala za bolesnike. U tomu nam pomažu dobri i spremni ljudi. Jedan način pomaganja jest i uplata godišnje članarine. Zahvaljujući vama, dobrim ljudima, mnogi bolesnici osjetili su da mi postojimo jer smo im svojim djelovanjem olakšali boli. Budite i dalje s nama dio velike obitelji ljubavi i dobrotvorstva po primjeru fra Didaka Buntića, našeg velikog i slavnog uzora kojega pokušavamo pomalo nasljedovati u dobroti i brizi za siromašne. Pozivamo Vas na godišnju skupštinu naše Udruge u četvrtak, 22. 2. 2018. godine, na Čerinu.

Program:

17.00: okupljanje članova i simpatizera Udruge;

– uplaćivanje godišnje članarine

– učlanjivanje novih članova u Udrugu

18.00: sveta misa za sve članove i dobročinitelje, te za sve pokojne članove

19.00. Godišnje izvješće članovima o radu Udruge

 

Pozovite u svoje prijatelje!

Recite svima naše geslo:”Dobro je činiti dobro!”

Svi ste dobrodošli!

Pomozite nam pomagati!

 

Hvala svima na dosadašnjoj suradnji, posebice Udruzi Kap Ljubavi, Tomislavgrad; Udruzi fra Mladen Hrkać, Široki Brijeg i Humanitarnoj organizaciji Međugorje – Mir!

 Fra Mika Stojić, predsjednik Udruge

 

(BIS)

Poštovani čitatelji, evo i nas! Možda se pitate zašto još jedan portal u poplavi toliko sličnih medija u BiH. Evo odmah i odgovora: ne, mi nismo i nećemo biti kao drugi slični mediji, portali, tiskovine... više

Ostvarimo suradnju

BIS je otvoren za suradnju sa svim institucijama i strankama. Kako bismo objektivno prenosili istinu pozivamo vas na suradnju. Svoje tekstove, priopćenja i razmišljanja možete dostaviti putem e-maila: desk@brotnjo-istina.co.ba

Najčitanije vijesti

We use cookies to improve our website. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. For more information visit our Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree