Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 662

Natječaj za dva radna mjesta - Tvrtka TT kabeli d.o.o.

09 Listopad 2019

Tvrtka TT kabeli d.o.o, Knešpolje bb, Široki Brijeg raspisuje Natječaj za dva radna mjesta:

    ASISTENT U PRODAJI za domaće tržište – 1 izvršitelj (m/ž) te
    ASISTENT U PRODAJI za INO tržište – 1 izvršitelj (m/ž)

Opis posla:

    Svakodnevni kontakt sa kupcima i poslovnim partnerima
    Komercijalno vođenje kupaca na domaćemtržištu
    Predlaganje i provođenje marketinških aktivnosti
    Uska suradnja s ostalim odjelima unutar tvrtke
    Sudjelovanje u izradi ciljeva i strategije prodaje
    Odgovornost za uspješnost na razini dodjeljenih kupaca

Potrebni uvjeti:

    VSS ekonomskog smjera
    Poželjno radnoiskustvo na istim ili sličnim poslovima
    Poželjno poznavanje engleskoj jezika u govoru i pismu
    Samostalnost u radu
    Rad na računalu uz napredno poznavanje MS Office paketa
    Diskrecija, organiziranost, odgovornost i pedantnost u odnosu prema poslu
    Komunikativnost i spremnost na timski rad

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta mogu dostaviti na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili poštom na adresu (s naznakom ”PRIJAVA ZA POSAO”)

TT kabeli d.o.o
Knešpolje bb
88220 Široki Brijeg, BiH

Natječaj ostaje otvoren do 21.10.2019.g.

Poštovani čitatelji, evo i nas! Možda se pitate zašto još jedan portal u poplavi toliko sličnih medija u BiH. Evo odmah i odgovora: ne, mi nismo i nećemo biti kao drugi slični mediji, portali, tiskovine... više

Ostvarimo suradnju

BIS je otvoren za suradnju sa svim institucijama i strankama. Kako bismo objektivno prenosili istinu pozivamo vas na suradnju. Svoje tekstove, priopćenja i razmišljanja možete dostaviti putem e-maila: desk@brotnjo-istina.co.ba

Najčitanije vijesti